Kontakt

ADRESA:
VLADA KOSOVA
MINISTARSTVO ZA EKONOMSKI RAZVOJ
TRG "ZAHIR PAJAZITI" BR.36
10000 PRIŠTINA, REPUBLIKA KOSOVA


KABINET MINISTRA
Tel:
+383 (38) 200 215-00/01
Email:
mimoza.muja@rks-gov.net 
            egzona.gashi@rks-gov.net

            fjolla.kllokoqi@rks-gov.net   


KABINET ZAMENIK. MINISTAR
Gani Koci - Zamenik Ministra
Tel: +383 (38) 200 215 97
Email:
doruntina.morina@rks-gv.net


KABINET ZAMENIK. MINISTAR
Usmen Baldzi - Zamenik Ministra
Tel: +383 (38) 200 215 59; 215 77
Email: segja.vehapi@rks-gov.net


GENERALNI SEKRETAR
NAZMI ZENELAJ
Tel: +381 (38) 200215/35
        +381 (38) 200215/03
E-mail: Nazmi.Zenelaj@rks-gov.net


ODJELJENJA ZA EVROPSKE INTEGRACIJE, KOORDINACIJU POLITIKA I EKONOMSKI RAZVOJ
U.D. Direktor Odeljenja: Leonita Shabani - Mullarama
E-mail: leonita.shabani@rks-gov.net
Tel:
+383 (38) 200 215-34

DEPARTMENT OF ENERGI
Direktor Departmana: Luan Morina
E-mail: luan.morina@rks-gov.net
Tel:
+383 (38) 200 215-09

DEPARTMAN RUDARSTVA
Direktor Departmana: Skender Sallahu
E-mail: skender.sallahu@rks-gov.net
Tel:
+383 (38) 200 215-13

ODELJENJE KOMUNIKACIJA I INFORMACIONO KOMUNIKACIONIH TEHNOLOGIJA
Direktor odeljenja, Agim Kukaj
E-mail: agim.kukaj@rks-gov.net
Tel:
+383 (38) 200 215-86

PRAVNI SEKTOR
Odeljenje Direktor: Alban Collaku
E-mail: alban.collaku@rks-gov.net
Tel:
+383 (38) 200 215-11

ODELJENJE ZA FINANSIJE I OPŠTE POSLOVE
Odeljenje Direktor Agim Taçi
E-mail: agim.thaci@rks-gov.net
Tel:
+383 (38) 200 215-31

JEDINICA ZA POLITIKE I NADZOR JAVNIH PREDUZEÇA
Šef Jedinice: Shuqeri Musliu
E-mail: shuqeri.musliu@rks-gov.net
Tel:
+383 (38) 200-215 59

GEOLOŠKI ZAVOD KOSOVA
Izvršni šefovi: Fidaim Sahiti
E-mail: fidaim.sahiti@rks-gov.net
Tel:
+383 (38) 200 212 00

KOSOVSKA AGENCIJA ZA ENERGETSKU EFIKASNOST
Izvršni šefovi: r.d. Arsim Kuliqi
E-mail: arsim.kuliqi@rks-gov.net
Tel:
+383 (38) 200 215-55

PODELA NABAVKE
Rukovodilac Sektora: Selami Berisha
E-mail: selami.berisha@rks-gov.net
Tel:
+383 (38) 200 215-32

ODELJENJE ZA JAVNO SAOPŠTAVANJE
Rukovodilac Sektora Naim Zeqiri
E-mail: naim.R.zeqiri@rks-gov.net;
             mzhe.informimi@gmail.com

Tel:
+383 (38) 200 215-05

INSPEKTORAT ZA ENERGETIKU
Šef Inspektorata: Hysni Komoni
E-mail: hysni.komoni@rks-gov.net
Tel:
+383 (38) 200 215/33

KOSOVO IN UNESCO